CZ   |   PL   |   EN

VÍTÁME VÁSVítejte na stránkách rodinného penzionu U Haliny, kde vám v duchu dlouholeté tradice nabízíme ubytování, rekreační pobyty a pořádání oslav, hostin a firemních akcí, v domáckém prostředí a pohodové atmosféře s vůní tradiční slezské kuchyně.


Náš areál se nachází v malebném údolí vesničky Tyra, rozprostřené mezi Ostrým a Javorovým vrchem ve východní části pohoří Moravskoslezské Beskydy. Poklidný ráz místní krajiny přeje odpočinku na čerstvém horském vzduchu a její okolí nabízí řadu možností k aktivnímu vyžití. Příhraniční poloha regionu nabádá k zajímavým výletům také k našim polským a slovenským sousedům.


Popis areálu:

Areál penzionu U Haliny je situován v mírném svahu na hranici lesa, ve vzdálenosti cca 100 metrů od příjezdové komunikace v údolí.

mapka
Vevnitř:

Obytné zázemí tvoří celkem 11 bungalovů – chat, o celkové ubytovací kapacitě 55 míst. Chaty standardně disponují dvěma obytnými pokoji, koupelnou, wc a kuchyňkou.

více

Restauračním a kulturním zázemím penzionu je stylová společenská budova. V přízemí se sálem o kapacitě cca 70 osob, kuchyní, barem a toaletemi. V suterénu s menší společ. místností o kapacitě cca 30 osob a finskou saunou.

více

Venku:

Dětský koutek s průlezkami a pískovištěm, bazén, víceúčelové travnaté hřiště, venkovní terasa s pergolou a zahradním krbem, herna stolního tenisu, ruské kuželky, louky, wifi připojení k internetu a parkoviště zdarma.